KONTAKT

KONTAKT
wilczkidziewczynkiswider@gmail.com
Akela Ela Krupienicz 883 959 991
Szczepowa Dorota Tyzo 603 670 008

piątek, 1 marca 2013

Zimowisko Trzcianka

Zdjęcia z zimowiska 28-30 stycznia 2013

Nasze krótkie zimowisko, wyglądało mniej więcej tak jak na zdjęciach. Brak jest jeszcze zdjęć z terenu (wielka gra), były robione komórkami, może trochę uda się wybrać. Świeczysko na temat Św. Urszuli Ledóchowskiej

 Ksiądz opowiada wilczkom o ...... proszę spytać wilczki:). Ksiądz przyjechał do nas 2 razy, na drugi i trzeci dzień. Spędził z nami łącznie kilka godzin.

Panie kucharki bardzo o nas dbały. Śniadania i kolacje przygotowywałyśmy same i chyba też były dobre, bo wszystko znikało w mgnieniu oka. Szczególnie podczas kolacji wilczki miały WILCZY APETYT.


Przygotowanie do uczty Ikiego.  Każda szóstka robiła swój sernik na zimno. Wszystkie były pyszne.Przed apelem porannym, na którym odbyło się PRZYJĘCIE WILCZKÓW DO GROMADY:Długo oczekiwane przyjęcie do gromady. Ksiądz każdej delikatnej łapce błogosławił.


 Teraz Delikatne Łapki z pomocą młodych wilków, będą się starać, aby jak najszybciej stać się wilczkami, które przygotowują się do samodzielności w życiu.
"Pójdziemy naprzód, naprzód radośnie,
Podnosząc w górę swe czoła.
Przed nami życie rozkwita w wiośnie
Odważnie bo Jezus woła!

A oto ostatnia msza święta (na mszę chodziłyśmy codziennie) w ośrodku Focolaris. Korzystałyśmy z uprzejmości gospodarzy. Próby samodzielnego przyszywania naszywek.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza