KONTAKT

KONTAKT
wilczkidziewczynkiswider@gmail.com
Akela Ela Krupienicz 883 959 991
Szczepowa Dorota Tyzo 603 670 008

poniedziałek, 21 października 2013

Zbiórka 26 października, 10.00-14.00, wyjazdowa

Wilczki w tą sobotę spotykają się punktualnie o godzinie 10.00 albo trochę wcześniej przy pętli 521 i 146 (tym autobusem wyjedziemy o 10.05) w Falenicy. Jedziemy do Świątyni Opatrzności Bożej - dokładnie do Muzeum Jana Pawła 2 na spotkanie dotyczące Jana Pawła 2 w temacie Ojczyzna, patriotyzm, przyroda... Zbiórka ma na celu przybliżenie postaci Jana Pawła 2 w związku z beatyfikacja JP 2 oraz obchodzonymi Dniami Papieskimi. Zbiórkę poprowadzą wolontariusze, na terenie muzeum.
Bardzo proszę o zabranie 2 śniadania, BILETU na 1 strefę najlepiej całodobowego (7,5zł)  albo miesięcznego, lub karty. Wracamy na ok 14.00 na pętlę.

Gdyby zaszły zmiany w tych informacjach, poinformuję na blogu.

W związku z tym, że zbiórka jest wyjazdowa i nie będzie na zbiórce mnie, nie odbędzie się obietnica. Obietnica dla poinformowanych osobno wilczków odbędzie się na następnej zbiórce regularnej.

Do Muzeum wilczki pojadą z Dorotą Sikorą i Asią Tyzo,- jeżeli będzie mogła, jeżeli nie będzie mogła (jeszcze nie wie) bardzo proszę o zgłoszanie się na ochotnika Mamy, lub Taty, którzy mogliby wybrać się z wilczkami na tą wyprawę już teraz, a potem bezpośrednio będę się kontaktowała, czy z tej pomocy będziemy musiały skorzystać czy nie. Mnie i Marysi Głowackiej nie będzie ze względu na 2 dniowe spotkanie szefów gałęzi żółtej FSE, czyli wilczkowej.

Proszę także o informację, o wilczkach, które nie pojadą do Wilanowa, bo może jeśli zgłosi się mniej niż 20 wilczków będzie możliwe zabranie dodatkowo rodzeństwa...a w szczególności przez rodziców-ochotników. Zbiórka jest nietypowa dlatego taka możliwość istnieje.


Pozdrawiam,
Ze wszystkich sił,
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza